пʼятниця, 30 листопада 2018 р.

       Незабаром морозне повітря приємно лоскотатиме носики, а атмосфера наповниться чарівним і неповторним передчуттям новорічних свят...
       Проте початок зими ознаменовоно не лише завершенням року, а  й Днем боротьби зі СНІДом, який відзначають 1 грудня.
         Звичайною річчю є петелька зі стрічки червоного колоьору довжиною 15 см. ЇЇ носять, приколовши шпилькою до одягу. Але ця червона стрічка - це не звичайна прикраса, це символ.
         Червона стрічка - це символ усвідомлення людьми важливості проблеми СНІДу, прийнятий у всьому світі. Що більше людей прикрасять свій одяг цією стрічкою, то більше лунатиме голосів тих людей, які потребують уваги щодо поблеми СНІДу та які уражені цією епідемією.
         Червона стрічка - це символ  пам'яті про людей, які померли від цієї жорстокої хвороби.
          Червона стрічка - це символ солідарності з тими, кого ця епідемія торкнулася особисто, зокрема з людьми, які живуть із ВІЛ-інфекцією, СНІДом, із їхніми близькими, рідними і друзями.
          Червона стрічка - це символ надії, що незабаром винайдуть ліки, які зможуть вилікувати від СНІДу, вакцину, яка оберігатиме від зараження.
          Червона стрічка _ це символ підтримки наукових розробок і клінічних випробовувань, покликаних знайти нові ліки й вакцину від СНІДу, що проводиться у всьому світі.
         Червона стрічка - це символ протесту проти істерії та невігластва, проти дискримінації та суспільної ізоляції людей, які живуть із ВІЛ/СНІДом.
        Одягти червону стрічку - це найперший крок до боротьби зі СНІДом!
         30 листопада 2018 року у Думанівському НВК були проведені заходи до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.  Учні та вчителі школи прикрасили свій одяг червоною стрічкою, виразивши свою підтримку і повагу до людей уражених епідемією.
          Для учнів 7-9 класів був проведений урок-застереження "СНІД: подумай про майбутнє - обери життя", після якого відбулось  анонімне анкетування учнів щодо обізнаності з питань ВІЛ/СНІДу.
          Для учнів 5-6 класів  -  бесіда " Дітям про СНІД".
           Учнями 5-9 класів був організований флешмоб.  

              








Немає коментарів:

Дописати коментар